ONLINE TEKLİF PROGRAMI

ONLİNE TEKLİF PROGRAMI

Hazırlaması Saatleri Bulan Teklifleri Birkaç Dakikada Hazırlayın!
Ticaret Pazarlama Online Teklif Programı; günde birden fazla teklif hazırlayan firmalar için geliştirilmiş, teklif hazırlama, gönderme ve takip işlerini kolaylaştıran, pratik kullanıma ve işleyişe sahip bir yazılımdır.

AVANTAJLARI

 • Teklif hazırlarken geçen zaman kayıplarını engeller,
 • Teklif verdiğiniz kişi veya firmaları zamanında aramama, unutulma ve kontrolsüzlük nedenlerini ortadan kaldırır,
 • Müşteriye karşı kurumsal bir imaj verir,
 • Şirketin teklif operasyonunu standartlara kavuşturur,
 • Satışları artırır ve Karlılığı geliştirir,
 • Şirket içinde teklif hazırlayan bir iki kişiye muhtaç kalmadan herkesin kolayca teklif hazırlayabilmesini sağlar.

GENEL ÖZELLİKLER

 • Teklif hazırlama sihirbazı ile 3 adımda teklif hazırlama,
 • Farklı döviz kurlarına göre teklif hazırlayabilme,
 • Farklı faaliyet alanlarına göre teklif yazdırma şablonları oluşturabilme,
 • Birden fazla şirketiniz için her şirkete özel logo ile teklif çıktısı alabilme,
 • Ürün Resimli teklif hazırlayabilme,
 • Tekliflere Müşteri Görüşme Aktivitelerinin kaydı,
 • Teklifleri Direk sistemden pdf dokümanı olarak mail gönderebilme,
 • Sonuçlanmayan tekliflerin AÇIK TEKLİFLER bölümünde listelenmesi,
 • Sonuçlanan tekliflerin Kazanıldı veya Kaybedildi olarak işaretlenebilmesi,
 • Kaybedilen tekliflerin Kaybetme Nedenlerine göre sorgulanabilmesi,
 • Gelişmiş ve detaylı teklif raporları,
 • Alış veya maliyet fiyatlarına göre teklif karlılık oranlarının listelenmesi,
 • Kullanıcı yetkilendirme.

Teklif Programı Teknik Özellikleri

Profesyonel Güvenlik Altyapısı ile bankacılık ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapılarını kullanmaktadır.
256 Bit SSL, Yetkilendirme, Otomatik ve Manuel yedekleme, Başarılı giriş kayıtları, Sisteme giriş denemeleri, Log yönetimi vb. bir çok güvenlik özelliği standart olarak sizlere sunulmaktadır.

online teklif programi, fiyat teklifi hazırlama ticaret pazarlama ile çok kolay
online crm programı crm yazılımı arayüz

AJANDA VE HATIRLATMA SİSTEMİ
Ajanda ve hatırlatma modülü Firmadaki her çalışan kendi ziyaret ve telefon görüşmelerini planlayabilir, Pop-Up, SMS ve Mail Hatırlatma özelliklerini kullanabilir, Sistem diğer uygulamalarla entegre çalışır.

MÜŞTERİ YÖNETİMİ
Mevcut / Potansiyel Müşterilerle ilgili tüm bilgileri kaydedip, gerektiğinde en hızlı şekilde ulaşacak özelliklerle donatılmıştır.

AKTİVİTE YÖNETİMİ
Kuruluş içinde ve dışında çalışan personelin mevcut ve potansiyel müşterilerle ilgili yaptıkları her türlü telefon görüşmesi, ziyaret bilgisini veya yazışma bilgisini sisteme kaydederek kuruluşun kurumsal hafızasının oluşmasına yardımcı olan uygulamadır.

ÜRÜN & HİZMET YÖNETİMİ
Ürün ve hizmetlerinize ait tüm bilgileri kaydederek teklif, sipariş işlemlerinizde kullanarak satış, karlılık ve verimliliğinizi ölçmenize yardımcı olur.

TEKLİF SİHİRBAZI
Özellikle teklif ile satış faaliyetlerini yürüten firmaların teklif işlemlerini standartlaştırmak, tüm personelin hızlı ve pratik olarak teklif vermesini sağlamak ve verilen tekliflerin aktif bir şekilde takip edilmesine yardımcı olacak bir uygulamadır.

ŞABLON YÖNETİMİ
Şirketinizdeki farklı faaliyet alanları ve farklı ürün / hizmet grupları için farklı teklif hazırlama şablonları tasarlayabilirsiniz. PDF Oluşturma özelliği ile açık teklifleri kendi kurumsal logo ve bilgilerinize pdf formatına çevirip, yazdırabilirsiniz.

PDF MAİL GÖNDERİMİ
Ticaretpazarlama teklif sistemi özellikle ofis dışında olup teklif gönderme zorunda kalındığında tekliflerin sistem içinden kolayca pdf dokümanı olarak gönderilmesine imkan sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

AÇIK VE KAPALI TEKLİF LİSTELERİ
Ticaretpazarlama Online Teklif Programında hazırladığınız tüm teklifler, açık tekliflerde listelenir. Teklif sonuçlanma sürecini takip edebilir, Teklif detay ekranlarından teklifleri kazanılmış veya kaybedilmiş teklif olarak işaretleyerek kapalı teklif listesine yönlendirebilirsiniz.

TEKLİF KAYIP NEDENLERİ RAPORLAMASI
Ticaretpazarlama online teklif yazılımında açık teklifler bölümünde kaybedilen teklifleri kaybetme nedenlerini belirleyerek olumsuz teklifler bölümüne alabilir ve tarih aralığı, kişi ve kaybetme nedeni seçerek rapor alabilirsiniz.

DOKÜMAN VE EVRAK ARŞİVİ
Teklife bağlı dokümanları sisteme PDF, Word, Excel, Jpeg vb. formatlarda ekleyerek evrak arşivinizi oluşturabilirsiniz.

ROL BAZLI YETKİLENDİRME
Çalışanlarınızı şube ve departmanlara göre sisteme kullanıcı olarak tanımlayıp, gelişmiş yetkilendirme özelliği ile sadece iş tanımlarına uygun ekranlara ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Fiyatlarla Online Teklif Programı

Online Teklif Programı

Ticaret Pazarlama Online Teklif Programı hazırlaması saatler süren tekliflerinizi sadece birkaç dakikada hazırlayabilmenizi sağlayan online bir uygulamadır.

Teklif Hazırlama Programı

Ticaret Pazarlama Online Teklif Sistemi, bir teklif hazırlama programından beklediğiniz her şeyi tek bir platformda karşılayan online bir yazılımdır.

Online Teklif  Hazırlama

Ticaret Pazarlama Online Teklif Programını hiçbir sunucu gereksinimi olmaksızın internetin olduğu her yerde istediğiniz an kullanabilirsiniz.

Teklif Takip Programı Ücretsiz

Ticaret Pazarlama Online Teklif Programını bir kere aldıktan sonra hiçbir ek maliyete gerek duymaksızın ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

PDF Teklif Hazırlama

Ticaret Pazarlama Online Teklif Programı ile tekliflerinizi hazırladıktan sonra PDF olarak görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz.

Otomatik Teklif Hazırlama

Ticaret Pazarlama Online Teklif Programı ile ürün ve hizmetlerinizi bir kere tanımladıktan sonra tüm tekliflerinizde kullanarak otomatik teklif hazırlayabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Hazırlama

Ticaret Pazarlama Online Teklif Programı ile farklı para birimlerine göre teklifler hazırlayabilirsiniz.