Dernek ve Vakıf Aidat Takip ve Üye Bilgi Sistemi

AİDAT TAKİP VE ÜYE BİLGİ SİSTEMİ

Aidat Takibini Bize Bırakın!

AVANTAJLARI

 • Web tabanlı ve mobil uyumlu ekranları ile pc, tablet, telefon vb. tüm cihazlarda kullanabilme,
 • Excelden tüm üyeleri birkaç dakikada aktarıp, bir – iki saat içinde tamamen kullanabilme avantajı,
 • Pratik ve kolay kullanım için tasarlanmış ekranları ile her bilgi seviyesindeki kullanıcıya hitap eder.
 • Banka ve Finans Kuruluşlarının kullandığı profesyonel güvenlik altyapısı
 • Uygun ve ekonomik fiyatlandırma

GENEL ÖZELLİKLER

 • Bireysel veya kurumsal üyelik yapısını uygun altyapıdadır.
 • Excelden toplu yükleme
 • Gelişmiş üye sorgu ve filtreleme seçenekleri
 • Toplu aidat ekleme ve takip özellikleri
 • Gelişmiş gider yönetimi
 • Kredi kartı ile online bağış alma modülü
 • Gelişmiş Raporlama sistemi

Aida Takip ve Üye Bilgi Sistemi Teknik Özellikleri

Profesyonel Güvenlik Altyapısı ile bankacılık ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapılarını kullanmaktadır.
256 Bit SSL, Yetkilendirme, Otomatik ve Manuel yedekleme, Başarılı giriş kayıtları, Sisteme giriş denemeleri, Log yönetimi vb. bir çok güvenlik özelliği standart olarak sizlere sunulmaktadır.

online crm aidat takip üye bilgi sistemi
online crm programı crm yazılımı arayüz

Teklif Al

Lütfen teklif formunu eksiksiz olarak doldurarak gönderin, en kısa zamanda size özel teklif hazırlayalım.

AJANDA VE HATIRLATMA YÖNETİMİ
Ajanda ve hatırlatma modülü Tüm çalışanların kendilerine ait faaliyetleri kaydedip, sms ve e-posta ile hatırlatmalarına olanak sağlayan uygulamadır. İster günlük, haftalık veya aylık ajanda gösterimi ile isterseniz liste gösterimleri ile kolayca kullanabilirsiniz.

ÜYE YÖNETİM MODÜLÜ
Kuruluşa ait üyeleri firma veya kişi olarak kaydederek, gelişmiş arama ve filtreleme seçenekleri ile listelenmesine ve üyelere ait her türlü bilgiye tek ekrandan ulaşmaya olanak sağlar.

AİDAT VE GİDER TAKİP MODÜLÜ
Üye aidatlarını ister tek tek, ister toplu halde tahakkuk ettirebilir, aidat tahsilatları tahakkuk bazlı kaydedilebilinir. Yine kuruluşun giderleri gruplandırılarak sisteme eklenilir ve gelişmiş filtreleme seçenekleri ile raporlanabilmektedir.

CARİ İŞLEMLER MODÜLÜ
Gerek üye, gerek personel, gerekse giderlere ait tüm cari işlemlerin kolayca yürütüldüğü modül uygulamasıdır.

KASA VE BANKA MODÜLÜ
Sisteme nakit kasa ve bankalar tanımlanarak bu kasa ve bankalara ait tüm giriş ve çıkışlar izlenebilmekte, kasa ve bankalar arasındaki virman(devir) işlemleri kolayca yapılabilmektedir.

ONLİNE BAĞIŞ MODÜLÜ
Kuruluşun web sitesine eklenecek bir entegrasyon ile anında tüm kredi kartlarından bağış toplanabilmekte ve bu bağışlar sisteme otomatik kayıt edilebilmektedir. Online bağış sistemi İyzico altyapısını kullanmaktadır.

BELGE VE DOKÜMAN YÖNETİM MODÜLÜ
Sisteme kuruluşa ve üyelere ait her türlü doküman ve evrak, jpg, pdf, excel ve word dökümanı eklenebilir. Kaydederken tanımlanan filtreleme ve etiket seçeneklerine göre kolayca aranıp bulunabilmektedir.

SMS ENTEGRASYONU
Gerek şablonlar oluşturarak gerekse anlık olarak toplu veya tek tek SMS ile bilgilendirme, duyuru ve cari borç bildirimi yapılabilinir.Başlıklı SMS Kurulumu ile kuruluş, kendi ünvanı ile sms sistemini kullanmaktadır.

E-POSTA ENTEGRASYONU
Sisteme yapılan E-Posta entegrasyonu ile yine kuruluş üyelerine tek tek ve toplu olarak e-posta ile bildirim ve duyuru yapabilir.

KULLANICI YÖNETİMİ VE YETKİLENDİRME MODÜLÜ
Kuruluş yöneticisi admin olarak bünyesinde çalışan personelini kullanıcı olarak sisteme ekleyebilir ve rol bazlı yetkilendirme özelliği ile onların hangi modül ve ekranları kullanacağına karar vererek kısıtlayabilir.

GÜVENLİK VE YEDEKLEME MODÜLÜ
Kayıtlı kullanıcıların sisteme giriş ve çıkışlarını zaman ve IP bazında Loglar, günlük, kayıt ve silme işlemlerinin kaydını tutar, öğle ve gece olmak üzere günde 2 kez otomatik yedekleme sistemi çalışır. Sistem yöneticisi isterse anlık olarak sistemin yedeğini alabilir ve istenilen tarihe geri yükleme yapabilir.