Online Crm Programı

Online Crm Programı

Kurumsal Hafıza Oluşturun, Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun

AVANTAJLARI

 • Özellikle ofisten teknik destek ve servis işlemlerinde destek departmanının etkinlik ve verimliliğini artırır,
 • Unutulma, gecikme gibi nedenlerden kaynaklanan iş kayıplarını minimize eder,
 • Müşteri memnuniyeti ve bağlılığının artırılmasına katkıda bulunur,

GENEL ÖZELLİKLER

 • Web sitesi üzerinden talep alabilme imkanı,
 • Şirket içinde mail, telefon ve bizzat gelen kişilerden talep açabilme imkanı,
 • Gelen taleplerin müşteri ve ilgili personel ile ilişkilendirilmesi,
 • Açık taleplerde süre, durum takibi yapabilme,
 • Erteleme nedenlerini görebilme,
 • Tamamlanan taleplerin sms ve mail ile müşteriye bilgi verilebilmesi
 • Tarih aralığına, talep konularına ve müşterilere göre raporlama
 • Gelişmiş tanımlama ekranları ile istenen tüm konu, departman ve süreçlerin tanımlarının yapılabilmesi,
 • Web sitesi üzerinde ürün ve hizmetlerle ilgili yardım ve bilgi portalı oluşturabilme

Crm Programın Teknik Özellikleri

Profesyonel Güvenlik Altyapısı ile bankacılık ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapılarını kullanmaktadır.
256 Bit SSL, Yetkilendirme, Otomatik ve Manuel yedekleme, Başarılı giriş kayıtları, Sisteme giriş denemeleri, Log yönetimi vb. bir çok güvenlik özelliği standart olarak sizlere sunulmaktadır.

online crm programı, crm sistemi, crm yazılımı, crm sistemi
online crm programı crm yazılımı arayüz

AJANDA VE HATIRLATMA SİSTEMİ
Ajanda ve hatırlatma modülü Firmadaki her çalışan kendi ziyaret ve telefon görüşmelerini planlayabilir, Pop-Up, SMS ve Mail Hatırlatma özelliklerini kullanabilir, Sistem diğer uygulamalarla entegre çalışır.

MÜŞTERİ YÖNETİMİ
Mevcut / Potansiyel Müşterilerle ilgili tüm bilgileri kaydedip, gerektiğinde en hızlı şekilde ulaşacak özelliklerle donatılmıştır.

AKTİVİTE YÖNETİMİ
Kuruluş içinde ve dışında çalışan personelin mevcut ve potansiyel müşterilerle ilgili yaptıkları her türlü telefon görüşmesi, ziyaret bilgisini veya yazışma bilgisini sisteme kaydederek kuruluşun kurumsal hafızasının oluşmasına yardımcı olan uygulamadır.

ÜRÜN & HİZMET YÖNETİMİ
Ürün ve hizmetlerinize ait tüm bilgileri kaydederek teklif, sipariş işlemlerinizde kullanarak satış, karlılık ve verimliliğinizi ölçmenize yardımcı olur.

SATIŞ FIRSATLARI YÖNETİMİ
Potansiyel veya mevcut müşterilerden gelen her türlü iş talebinin kaydedilerek, ihtiyacın belirlenmesi aşamasından sonuçlanma aşamasına kadarki tüm sürecin etkin bir şekilde yönetilmesine imkan sağlar.

TEKLİF YÖNETİMİ
Özellikle teklif ile satış faaliyetlerini yürüten firmaların teklif işlemlerini standartlaştırmak, tüm personelin hızlı ve pratik olarak teklif vermesini sağlamak ve verilen tekliflerin aktif bir şekilde takip edilmesine yardımcı olacak bir uygulamadır.

SİPARİŞ VE SÖZLEŞME YÖNETİMİ
Firmanın gerek onaylanan teklifleri siparişe çevirebilmesine, gerekse yeni bir sipariş oluşturup müşterileri ile sözleşme hazırlayabilmesine olanak sağlayan uygulamalardır. Parametrik ve esnek yazılım altyapısı ile firmaların bu alandaki ihtiyaçlarını çözebilmektedir.

DOKÜMAN VE EVRAK ARŞİVİ
Müşteri, tedarikçi veya personel ile ilgili, gelen veya gönderilen her türlü belge ve dokümanın ilişkilendirilip sisteme yüklenmesine ve gerekli zamanlarda kullanılmasına olanak sağlayan modüldür.

TANIMLANABİLİR FORM YAPILANDIRMA MODÜLÜ
Uygulama içinde veya web sitesine bağlantılı ve isteğe bağlı formlar oluşturup, personel veya ziyaretçilerin kullanmasına imkan tanıyacak hale getirip, kayıtları sorgulayıp listeleyebilirsiniz.

SMS VE MAİL BİLGİLENDİRME
Gerek şablonlar oluşturarak gerekse anlık olarak hedef kitlenize SMS ve Mail ile her türlü bildirim, duyuru bilgilendirmeyi toplu veya tek tek yapmanıza olanak sağlar.

MÜŞTERİ MEMNUNİYET ÖLÇÜM MODÜLÜ
Tarih kısıtlamalı anketler oluşturup, bayi, müşteri ve çözüm ortakların ilgi, ihtiyaç ve şikayetlerinin ölçme ve değerlendirmeye olanak sağlayan modül uygulamasıdır.

Aylık 79 TL’ den başlayan Fiyatlarla Online CRM Programı