TİCARET PAZARLAMA PLATFORMU

GÜVENLİK

256 BİT SSL ŞİFRELEME

Ticaretpazarlama platformu; siz üye kullanıcılarımızın ekranları ile sistem arasında yapılan tüm işlemler 256 Bit SSL Sertifikası ile şifrelenmektedir. Bu sayede ekranlarınız ve sistem arasındaki işleyiş mümkün olan en güvenli şekilde korunmaktadır.

SİSTEM VE YAZILIM GÜVENLİĞİ

Ticaretpazarlama platformunu güvenle ve kesintisiz kullanabilmeniz için dünya standartlarında cloud sunucu altyapısı kullanılmaktadır. Gerek veritabanı güvenliği, gerekse kod güvenliğinde en yüksek seviyede güvenlik önlemleri alınmaktadır.

VERİ GÜVENLİĞİ

Ticaretpazarlama platfomu üzerinde yaptığınız tüm işlemler veritabanlarımızda işlenmektedir. Aynı zamanda kullanıcı hesaplarınızda loglanmaktadır. Platformdaki veriler düzenli olarak yedeklenmektedir.

KULLANICI ŞİFRELERİ VE ERİŞİM İZİNLERİ

Ticaretpazarlama platformunda tüm üye kuruluş ve kullanıcılarının kullanıcı bilgileri şifrelenerek saklanmaktadır. İzniniz olmadan platform destek personeli dahil kimse kullanıcı bilgilerinize ulaşamaz. Bilgilernizin güvenliği için kullanıcı bilgilernizi kimse ile paylaşmamalı ve tahmin edilebilir, basit şifreler belirlemeyiniz.