Sık Sorulan Sorular

TİCARET PAZARLAMA PLATFORMU

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ticaret Pazarlama Nedir?

Ticaret Pazarlama, içerisinde küçük ve orta ölçekli işletmelerin pazarlama, satış ve iş yönetim faaliyetlerini etkin ve verimli olarak yürütmelerine yardımcı olacak uygulamalar barındıran, kullanımı kolay ve pratik olan bir yazılım platformudur.

Nasıl kullanılır?

İhtiyaçlarınızı belirleyin, sadece ihtiyaç duyduğunuz paket ve modülleri seçin, üye olun ve kullanmaya başlayın!

Neden web tabanlı?

İnternete bağlı Pc, Notebook, Tablet, Akıllı Telefonlardan istediğiniz bilgiye istediğiniz an ulaşmanıza olanak sağlar.

Sistem Ne kadar Güvenli?

Ticaret Pazarlama platformunu güvenle ve kesintisiz kullanabilmeniz için dünya standartlarında cloud sunucu altyapısı kullanılmaktadır. Gerek veritabanı güvenliği, gerekse kod güvenliğinde en yüksek seviyede güvenlik önlemleri alınmaktadır.

Ticaret Pazarlama platformu; siz üye kullanıcılarımızın ekranları ile sistem arasında yapılan tüm işlemler 256 Bit SSL Sertifikası ile şifrelenmektedir. Bu sayede ekranlarınız ve sistem arasındaki işleyiş mümkün olan en güvenli şekilde korunmaktadır.

Ticaret Pazarlama platfomu üzerinde yaptığınız tüm işlemler veritabanlarımızda işlenmektedir. Aynı zamanda kullanıcı hesaplarınızda loglanmaktadır. Platformdaki veriler düzenli olarak yedeklenmektedir.

Ticaret Pazarlama platformunda tüm üye kuruluş ve kullanıcılarının kullanıcı bilgileri şifrelenerek saklanmaktadır. İzniniz olmadan platform destek personeli dahil kimse kullanıcı bilgilerinize ulaşamaz. Bilgilerinizin güvenliği için kullanıcı bilgilerinizi kimseyle paylaşmamalı ve tahmin edilebilir, basit şifreler belirlememelisiniz.

Verilerim nasıl yedekleniyor?

Ticaret Pazarlamada verileriniz öğlen 12:00 ve gece 00:00 olmak üzere günde 2 kez otomatik olarak yedeklenmektedir. İsterseniz manuel yedekleme de yapabilirsiniz.

Bilgisayarıma yükleyebilir miyim?

Ticaret Pazarlama sistemi web tabanlı bir yazılım olduğu için bilgisayarınıza yükleyemezsiniz. Tarayıcınızda yer işareti koyarak çok pratik bir şekilde kullanabilirsiniz

Personelim nasıl kullanacak?

Personeliniz bir eğitim sürecinden sonra kendisine verdiğiniz yetkiler dahilindeki menüleri görebilecek ve kullanabilecek.

Excel’e aktarım yapılabiliyor mu?

Ticaret Pazarlama sisteminden liste görünümü olan her ekranda excele aktarım yapılabilmektedir.

Diğer programlardan farkı nedir?

Her Türlü Bilgiyi Sisteme Kaydederek “Kurumsal Hafıza” oluşturmaya yardımcı olur.

İşleyişi daha etkin yönetebilmeye imkan sağlar,

Karar alma ve yönetim uygulamalarında daha hızlı hareket etmenize katkı sağlayacak veriler sunar.

Yanlış giden ve hatalı işleyen noktaları tespit ederek gidermeye yardımcı olur.

Farklı ihtiyaçlarım oluştuğunda nasıl destek sağlıyorsunuz?

İhtiyaçlarınızı birlikte belirliyoruz ve sadece ihtiyacınız olduğu modülleri seçip kullanmanıza olanak sağlıyoruz.

Paket yükseltmek nasıl oluyor?

Daha fazla kullanıcı girişine veya farklı modüllere ihtiyacınız olduğunda birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyerek paket yükseltme işleminizi yapıyoruz.

Birden fazla program var, hepsini nasıl kullanabilirim?

İhtiyaçlarınız doğrultusunda hangi modülleri kullanacağınıza karar verdikten sonra kullanım eğitimlerinizi alarak tüm modülleri tek bir ekranda yönetebilirsiniz.