TELEMARKETİNG SİSTEMİ

TELEMARKETİNG SATIŞ TAKİP PROGRAMI

Telefonla satış veya müşteri ilişkileri yürüten firmaların, satış süreçlerini uçtan uca yönetip izlemelerine olanak sağlayacak yazılım uygulamasıdır.

AVANTAJLARI

 • Daha Çok Bilgi,
 • Daha İyi Yönetim,
 • Daha Fazla Analiz,
 • Daha Fazla Avantaj.

GENEL ÖZELLİKLER

 • Ticaretpazarlama Telemarketing sistemi ile yapılan tüm görüşme içerikleri, bir sonraki adım zamanı, görüşülen kişi, vb. bir çok bilgi kayıt altına alınır. Görüşmelerin tüm tarihçesi, tarih aralıklarına göre incelenebilinir,
 • Ticaret pazarlama telemarketing sisteminin raporlama özellikleri ile tarih aralıklarına göre, arama konularına ve ilgili personele göre karşılaştırma yapabilme, sayı ve yüzdelik oranlarla ölçme – değerlendirme yapabilme şansınız bulunmaktadır,

Telemarketing Programı Teknik Özellikleri

Profesyonel Güvenlik Altyapısı ile bankacılık ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapılarını kullanmaktadır.
256 Bit SSL, Yetkilendirme, Otomatik ve Manuel yedekleme, Başarılı giriş kayıtları, Sisteme giriş denemeleri, Log yönetimi vb. bir çok güvenlik özelliği standart olarak sizlere sunulmaktadır.

Telemarketing sistemi ile tüm görüşme içerikleri, zamanı, görüşülen kişi kayıt
online crm programı crm yazılımı arayüz

MÜŞTERİ YÖNETİMİ
Ajanda ve hatırlatma modülü Mevcut / Potansiyel Müşterilerle ilgili tüm bilgileri kaydedip, gerektiğinde en hızlı şekilde ulaşacak özelliklerle donatılmıştır.

TELE MARKETİNG YÖNETİMİ
Müşteri ve Tedarikçilerle ilgili her türlü bilgiye tek ekran üzerinden ulaşabilecek ve gelişmiş arama ve filtreleme özellikleri ile donatılmıştır.

AKTİVİTE YÖNETİMİ
Kuruluş içinde ve dışında çalışan personelin mevcut ve potansiyel müşterilerle ilgili yaptıkları her türlü telefon görüşmesi, ziyaret bilgisini veya yazışma bilgisini sisteme kaydederek kuruluşun kurumsal hafızasının oluşmasına yardımcı olan uygulamadır.

SİPARİŞ VE SÖZLEŞME MODÜLÜ
Firmanın 3 aşamalı sihirbaz yapısı sayesinde pratik ve kolayca sipariş oluşturup, isterse müşterileri ile sözleşme de hazırlayabilmesine olanak sağlar, Parametrik ve esnek yazılım altyapısı ile firmaların bu alandaki tüm ihtiyaçlarını karşılar.

CARİ YÖNETİM MODÜLÜ
Firmanın gelir, gider, fatura ve kasa-banka işlemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarını kolayca karşılayacak özellik ve yapıda tasarlanmıştır. Modül içeriği;

 • Fatura ve İrsaliyeler,
 • Müşteri, Tedarikçi ve Personel Cari Hareketleri,
 • Kasa ve Bankalar,
 • Gider ve Ödemeler,
 • Tahakkuk ve Tahsilatlar,
 • Tanım ve Ayarlar.

DEPO VE STOK MODÜLÜ
Firmanın stok giriş – çıkışlarını takip edebileceği, depo sayımını, depo durumlarını kolayca yönetebileceği, stokta şişmiş bekleyen ürünleri ve kritik seviyeye inmiş stoklarla ilgili tüm işlemleri yönetebileceği modüldür.

ÜRÜN VE HİZMET TANIMLAMA MODÜLÜ
Ürün ve hizmetlerinize ait tüm bilgileri kaydederek satış, sipariş, fatura ve stok işlemlerinizde yardımcı olur.

BELGE VE DOKÜMAN ARŞİVİ MODÜLÜ
Müşteri, tedarikçi veya personel ile ilgili, gelen veya gönderilen her türlü belge ve dokümanın ilişkilendirilip sisteme yüklenmesine ve gerekli zamanlarda kullanılmasına olanak sağlayan modüldür.

SMS VE E-POSTA BİLGİLENDİRME MODÜLLERİ
Gerek şablonlar oluşturarak, gerekse anlık olarak müşteri ve tedarikçilerinize SMS ve Mail ile her türlü cari bildirim, duyuru ya da bilgilendirmeyi toplu veya tek tek yapmanıza olanak sağlar.

KULLANICI VE YETKİLENDİRME İŞLEMLERİ
Çalışanlarınızı şube ve departmanlara göre sisteme kullanıcı olarak tanımlayıp, gelişmiş yetkilendirme özelliği ile sadece iş tanımlarına uygun ekranlara ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

GÜVENLİK & YEDEKLEME MODÜLÜ
Sistem, çalışanların tüm giriş ve çıkışlarını zaman ve IP bazında loglar, ayrıca sistemde işlemlerin kayıtlarını tutar, otomatik yedekleme özelliği ile tüm kayıtlar öğle ve gece olmak üzere günde 2 kez yedeklenir.

Bütçenize Uygun Fiyatlarla Telemarketing Satış Takip Programı

Telemarketing nedir

Telemarketing

Çağrı merkezi CRM programı

Tele pazarlama nedir

Online Satış Takip Programı

Çağrı Merkezi CRM Programı

Call Center Programı