B2B BAYİ YÖNETİM SİSTEMİ

B2B Bayi Yönetim Sistemi

Firmanın, müşteri ve bayilerine tanımladığı kullanıcı bilgileri ile sisteme girmelerine, ve kendilerine yetki verdiği işlemleri yapmasına olanak sağlayan yazılımdır.

AVANTAJLARI

 • İş tasarrufu gerçekleştirir,
 • Satış ve sipariş giderlerini düşürür,
 • Online tahsilat kolaylığı sağlar,
 • Müşteri bağlılığını artırır,
 • Çalışan ve müşteri verimliliğini artırır.

GENEL ÖZELLİKLER

 • Kullanılacak olan sistem mobil uyumlu ve Responsive (tablet ve akıllı telefonlarda çalışmaya elverişli yapı) tasarım ile geliştirilmiştir
 • Banka ve finans kuruluşlarının kullandığı uluslararası SSL Sertifikası ve profesyonel güvenlik altyapısı ile çalışmaktadır,
 • Tablet ve cep telefonundan da kullanmak istiyorum diyenler için mobil uyumlu (responsive) tasarım,
 • Güncel HTML, Ajax ve Java Script kodlarıyla geliştirilmektedir,
 • Dünyaca ünlü MySQL veri tabanı kullanılmıştır ve gelişime, yeniliğe açık bir sistemdir,

B2B Bayi Sistemi Teknik Özellikleri

Profesyonel Güvenlik Altyapısı ile bankacılık ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapılarını kullanmaktadır.
256 Bit SSL, Yetkilendirme, Otomatik ve Manuel yedekleme, Başarılı giriş kayıtları, Sisteme giriş denemeleri, Log yönetimi vb. bir çok güvenlik özelliği standart olarak sizlere sunulmaktadır.

bayi yönetim sistemi - b2b e ticaret - b2b yazılımı
online crm programı crm yazılımı arayüz
AJANDA VE HATIRLATMA SİSTEMİ
Ajanda ve hatırlatma modülü Çalışanlar, müşteri, tedarikçi, tahsilat ve ödemelerle ilgili her türlü hatırlatma planlayabilir, Pop-up, Sms ve Mail ile hatırlatma özelliklerini kullanabilir.

FİRMA – KİŞİ (MÜŞTERİ VE TEDARİKÇİ) YÖNETİMİ
Müşteri ve Tedarikçilerle ilgili her türlü bilgiye tek ekran üzerinden ulaşabilecek ve gelişmiş arama ve filtreleme özellikleri ile donatılmıştır.

AKTİVİTE MODÜLÜ
Kuruluş içinde ve dışında çalışan personelin mevcut ve potansiyel müşterilerle ilgili yaptıkları her türlü telefon görüşmesi, ziyaret bilgisini veya yazışma bilgisini sisteme kaydederek kuruluşun kurumsal hafızasının oluşmasına yardımcı olan uygulamadır.

SİPARİŞ VE SÖZLEŞME MODÜLÜ
Firmanın 3 aşamalı sihirbaz yapısı sayesinde pratik ve kolayca sipariş oluşturup, isterse müşterileri ile sözleşme de hazırlayabilmesine olanak sağlar, Parametrik ve esnek yazılım altyapısı ile firmaların bu alandaki tüm ihtiyaçlarını karşılar.

CARİ YÖNETİM MODÜLÜ
Firmanın gelir, gider, fatura ve kasa-banka işlemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarını kolayca karşılayacak özellik ve yapıda tasarlanmıştır. Modül içeriği;

 • Fatura ve İrsaliyeler,
 • Müşteri, Tedarikçi ve Personel Cari Hareketleri,
 • Kasa ve Bankalar,
 • Gider ve Ödemeler,
 • Tahakkuk ve Tahsilatlar,
 • Tanım ve Ayarlar.

DEPO VE STOK MODÜLÜ
Firmanın stok giriş – çıkışlarını takip edebileceği, depo sayımını, depo durumlarını kolayca yönetebileceği, stokta şişmiş bekleyen ürünleri ve kritik seviyeye inmiş stoklarla ilgili tüm işlemleri yönetebileceği modüldür.

ÜRÜN VE HİZMET TANIMLAMA MODÜLÜ
Ürün ve hizmetlerinize ait tüm bilgileri kaydederek satış, sipariş, fatura ve stok işlemlerinizde yardımcı olur.

B2B MODÜLÜ
Firmaların, müşteri ve bayilerine tanımladığı kullanıcı bilgileri ile sisteme girmelerine ve kendilerine yetki verdiği işlemleri yapmasına olanak sağlayan modüldür.

BELGE VE DOKÜMAN ARŞİVİ MODÜLÜ
Müşteri, tedarikçi veya personel ile ilgili, gelen veya gönderilen her türlü belge ve dokümanın ilişkilendirilip sisteme yüklenmesine ve gerekli zamanlarda kullanılmasına olanak sağlayan modüldür.

SMS VE E-POSTA BİLGİLENDİRME MODÜLLERİ
Gerek şablonlar oluşturarak, gerekse anlık olarak müşteri ve tedarikçilerinize SMS ve Mail ile her türlü cari bildirim, duyuru ya da bilgilendirmeyi toplu veya tek tek yapmanıza olanak sağlar.

KULLANICI VE YETKİLENDİRME İŞLEMLERİ
Çalışanlarınızı şube ve departmanlara göre sisteme kullanıcı olarak tanımlayıp, gelişmiş yetkilendirme özelliği ile sadece iş tanımlarına uygun ekranlara ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

GÜVENLİK & YEDEKLEME MODÜLÜ
Sistem, çalışanların tüm giriş ve çıkışlarını zaman ve IP bazında loglar, ayrıca sistemde işlemlerin kayıtlarını tutar, otomatik yedekleme özelliği ile tüm kayıtlar öğle ve gece olmak üzere günde 2 kez yedeklenir.