online crm programı, crm sistemi, crm yazılımı, crm sistemi

Online CRM Programı

“Kurumsal hafıza oluşturun, rakiplerinizden bir adım önde olun…”

Ticaret Pazarlama Crm Programı şirketinizin pazarlama ve satış faaliyetlerini etkin yöneterek karlılığı artırmanıza ve şirketinizde kurumsal hafıza oluşturmanıza katkı sağlayan bir iş yönetim yazılımıdır.

online crm programı

Şirketinizde CRM Programı Kullanmanın Avantajları

 • Karar alma süreçlerinizi hızlandırır, hızlı ve doğru kararlar almanıza yardımcı olur,

 • Pazarlama ve satış süreçlerinizi düzene sokar

 • Satış kapama oranlarınızı yükseltir

 • Şirket yönetimini kolaylaştırır

 • Stressiz ve kontrollü iş saatleri geçirmenize olanak sağlar.

Crm Programının Genel Özellikleri

 • CRM bizim için önemli ama bana destek olun diyenler için ücretsiz video ve teknik dökümantasyon desteği

 • Türk ticaret yapısına uygundur, yabancılık çekmezsiniz

 • Tablet ve cep telefonundan da kullanmak istiyorum diyenler için mobil uyumlu (responsive) tasarım

 • Güvenlik benim için çok önemli diyenler için Bankacılık ve finans kuruluşlarının kullandığı profesyonel güvenlik altyapısı

 • Tanımlanabilir yapısı ile şirketinize göre hızlı uyarlama

 • Bunca müşteri ve ürünü nasıl yükleyeceğiz diyenler için Excelden hızlı firma, kişi, ürün ve hizmet aktarımları yapabilme

3 + 3 = ?

crm programı, bayi yönetim sistemi, teklif hazırlama ve toplama programı

Teklif almak için formu eksiksiz olarak doldurun, En kısa zamanda firmanıza özel teklif hazırlayalım.

İçerik ve Modüller

Ajanda ve Hatırlatma Sistemi

Firmadaki her çalışan kendi ziyaret ve telefon görüşmelerini planlayabilir, Pop-Up, SMS ve Mail Hatırlatma özelliklerini kullanabilir, Sistem diğer uygulamalarla entegre çalışır.

Müşteri Yönetimi

Mevcut / Potansiyel Müşterilerle ilgili tüm bilgileri kaydedip, gerektiğinde en hızlı şekilde ulaşacak özelliklerle donatılmıştır.

Aktivite Yönetimi

Kuruluş içinde ve dışında çalışan personelin mevcut ve potansiyel müşterilerle ilgili yaptıkları her türlü telefon görüşmesi, ziyaret bilgisini veya yazışma bilgisini sisteme kaydederek kuruluşun kurumsal hafızasının oluşmasına yardımcı olan uygulamadır.

Ürün & Hizmet Yönetimi

Ürün ve hizmetlerinize ait tüm bilgileri kaydederek teklif, sipariş işlemlerinizde kullanarak satış, karlılık ve verimliliğinizi ölçmenize yardımcı olur.

Satış Fırsatları Yönetimi

Potansiyel veya mevcut müşterilerden gelen her türlü iş talebinin kaydedilerek, ihtiyacın belirlenmesi aşamasından sonuçlanma aşamasına kadarki tüm sürecin etkin bir şekilde yönetilmesine imkan sağlar.

Teklif Yönetimi

Özellikle teklif ile satış faaliyetlerini yürüten firmaların teklif işlemlerini standartlaştırmak, tüm personelin hızlı ve pratik olarak teklif vermesini sağlamak ve verilen tekliflerin aktif bir şekilde takip edilmesine yardımcı olacak bir uygulamadır.

Sipariş ve Sözleşme Yönetimi

Firmanın gerek onaylanan teklifleri siparişe çevirebilmesine, gerekse yeni bir sipariş oluşturup müşterileri ile sözleşme hazırlayabilmesine olanak sağlayan uygulamalardır. Parametrik ve esnek yazılım altyapısı ile firmaların bu alandaki ihtiyaçlarını çözebilmektedir.

İş ve Görev Yönetimi

Şirket içindeki işleyişe göre görev ve işlem modelleri oluşturup, personelinize proje bazlı veya günlük iş ve görevler oluşturup, takip etmenize olanak sağlayan uygulamadır.

Döküman ve Evrak Arşivi

Müşteri, tedarikçi veya personel ile ilgili, gelen veya gönderilen her türlü belge ve dokümanın ilişkilendirilip sisteme yüklenmesine ve gerekli zamanlarda kullanılmasına olanak sağlayan modüldür.

Tanımlanabilir Form Yapılandırma Modülü

Uygulama içinde veya web sitesine bağlantılı ve isteğe bağlı formlar oluşturup, personel veya ziyaretçilerin kullanmasına imkan tanıyacak hale getirip, kayıtları sorgulayıp listeleyebilirsiniz.

SMS ve Mail Bilgilendirme

Gerek şablonlar oluşturarak gerekse anlık olarak hedef kitlenize SMS ve Mail ile her türlü bildirim, duyuru bilgilendirmeyi toplu veya tek tek yapmanıza olanak sağlar.

SMS ve Mail Bilgilendirme Rol Bazlı Kullanıcı Yetkilendirme

Çalışanlarınızı şube ve departmanlara göre sisteme kullanıcı olarak tanımlayıp, gelişmiş yetkilendirme özelliği ile sadece iş tanımlarına uygun ekranlara ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyet Ölçüm Modülü

Tarih kısıtlamalı anketler oluşturup, bayi, müşteri ve çözüm ortakların ilgi, ihtiyaç ve şikayetlerinin ölçme ve değerlendirmeye olanak sağlayan modül uygulamasıdır.